הרשאות לפעולה: רשימת הפרויקטים

הפעולה “רשימת הפרויקטים” קובעת אם המשתמש רשאי להוסיף פרויקט חדש, לעדכן פרטי פרויקט קיים או למחוק פרויקט קיים במסך “קבצי בנארית לעבודה” ובמסך “ניהול מסמכי פרויקטים”. כמו כן, הפעולה “רשימת הפרויקטים” משפיעה על הפעולות שרשאי המשתמש לעשות בארכיון הפרויקטים.

הפעולה “רשימת הפרויקטים” עם הרשאת צפיה בלבד:

הערה: הרשאת הצפייה לפעולה “רשימת הפרויקטים” ניתנת למשתמש כברירת מחדל, ולא ניתן להסיר אותה. אם רוצים למנוע ממשתמש הרשאת צפייה בפרויקט מסוים, יש להפעיל במקביל למנגון “הרשאות לפעולות” גם את המנגנון “הרשאות לפרויקטים” ולהסיר את הרשאת הצפייה מכל פרויקט שלא רוצים שהמשתמש יעיין בו.
– פעולות מותרות: במסך “קבצי בנארית לעבודה” ובמסך “ניהול מסמכי פרויקטים” המשתמש יוכל לצפות ברשימת הפרויקטים וברשימת הקבצים של כל פרויקט. המשתמש יוכל גם להיכנס לארכיון הפרויקטים ולצפות בפרויקטים שבארכיון הפרויקטים וברשימת המסמכים של כל פרויקט שבארכיון.
– פעולות מנוטרלות: במסך “קבצי בנארית לעבודה” לא ניתן להגדיר פרויקט חדש, לא ניתן לעדכן פרטי פרויקט קיים ולא ניתן להעביר את הפרויקט לארכיון. בארכיון הפרויקטים לא ניתן להחזיר פרויקט לפעילות ולא ניתן למחוק את הפרויקט לצמיתות.

הפעולה “רשימת הפרויקטים” עם הרשאת הוספה ועדכון בלבד:

ההרשאה מסוג “הוספה” בפעולה “רשימת הפרויקטים” גוררת אוטומטית גם הרשאה מסוג “עדכון” לפעולה זו. לא ניתן להגדיר לפעולה “רשימת הפרויקטים” הרשאת הוספה בלבד. ברגע שנותנים למשתמש הרשאת הוספה לפעולה “רשימת הפרויקטים”, מסומנת אוטומטית גם הרשאת עדכון.
פעולות מותרות: בנוסף לצפייה ברשימת הפרויקטים, אפשרות להגדיר פרויקט חדש ולעדכן פרטי פרויקט קיים במסכים “קבצי בנארית לעבודה” ו”ניהול מסמכי פרויקטים”. בנוסף, המשתמש יהיה רשאי להוסיף קבצים, דרך הכפתור “קובץ חדש” (או “מסמך חדש”) ודרך התפריט יבוא-יצוא.
פעולות מנוטרלות: במסך “קבצי בנארית לעבודה” ובמסך “ניהול מסמכי פרויקטים” לא ניתן להעביר פרויקט לארכיון. כמו כן, לא ניתן לבצע הסבת קבצים. בארכיון הפרויקטים לא ניתן למחוק פרויקט לצמיתות.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *