מתן הרשאה לקבלן להתחבר לבנארית ולהקליד כמויות ביצוע בחשבון

באמצעות מנגנון ההרשאות בבנארית פרו אפשר לתת לקבלן הרשאה להתחבר לבנארית דרך האינטרנט ולהקליד כמויות ביצוע בחשבון. ההרשאה לקבלן היא ספציפית לעבודה שבה הקבלן מוגדר בתור הקבלן המבצע. הקבלן לא יראה קבצים אחרים ולא יוכל לבצע פעולות אחרות פרט להקלדת נתוני ביצוע בחשבון והעברת החשבון לסטטוס “הוגש”.
שיטה זו חוסכת את הצורך בהגשת החשבון על ידי הקבלן בקובץ או בתדפיס, והדרך הטובה ביותר ליישם אותה היא באמצעות בנארית בענן.

כדי לתת הרשאה לקבלן להתחבר לתוכנה ולהזין כמויות ביצוע בחשבון, בצע את הפעולות הבאות:
1. היכנס אל כתב הכמויות בקובץ שמבצע הקבלן > לחץ בצד שמאל על כפתור “העבודה” ובמסך נתוני העבודה, בשדה “קבלן” בחר בקבלן מרשימת הקבלנים.
אם הוא לא מופיע ברשימה, הוסף אותו באמצעות לחיצה על כפתור ההוספה למעלה בסרגל הכלים.
2. ודא שמנגנון “הרשאות לפעולה” מופעל: במסך הראשי של בנארית פרו היכנס לתפריט “ניהול מערכת” > בחר “איתחול מאפייני מערכת”. ודא שמסומנת האפשרות “עבודה בכפוף להרשאות פעולה”. אם לא – סמן אותה והפעל את התוכנה מחדש.
3. כעת נגדיר משתמש שמשויך לקבלן שמבצע את העבודה: במסך הראשי של בנארית פרו היכנס לתפריט “ניהול מערכת” > בחר “הרשאות ומשתמשים”. בלשונית “משתמשים” לחץ על כפתור ההוספה בסרגל הכלים. הקלד שם משתמש, סיסמה, בשדה “סוג הרשאה” בחר “קבלן” ובשדה “שותף עסקי” בחר את שם הקבלן שהמשתמש משויך אליו.
==============================================================================

שים לב:
המשתמש שהגדרת מקבל באופן אוטומטי סט הרשאות כברירת מחדל המאפשר לו להגדיר חשבון ביצוע, להקליד כמויות ביצוע בחשבון, ולהעביר את החשבון מסטטוס “בהכנה” לסטטוס “הוגש” ולהיפך. פרט לפעולות אלה המשתמש לא יהיה רשאי לבצע פעולה כלשהי בתוכנה ולא יהיה רשאי להיכנס אל כתב הכמויות או אל מסך נתוני החוזה. הקבצים היחידים שהמשתמש יראה הם אלה שבנתוני העבודה שלהם מוגדר הקבלן שהוא משויך אליו.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *