הסבת קובץ בודד מבנארית 10 לבנארית פרו

שים לב: אם אתה עובד בבנארית בענן, עליך להעתיק את קובץ בנארית 10 המיועד להסבה אל תיקיית inout (קיצור דרך לתיקיה inout נמצא על שולחן העבודה). תיקיית inout היא התיקיה המקשרת בין המחשב שלך לבין בנארית בענן, ולכן כל קובץ המיועד להסבה צריך להימצא בתיקיה זו כדי שניתן יהיה לבצע את הפעולה.

כדי לבצע את הסבת הקובץ, פעל לפי ההנחיות הבאות:
1. במסך הראשי של בנארית פרו, היכנס לתפריט “פרויקטים” > בחר “קבצי בנארית לעבודה”.
2. צור פרויקט חדש או סמן פרויקט קיים שאליו אתה רוצה להסב את הקובץ מבנארית 10.
3. בסרגל הכפתורים השמאלי לחץ על “קובץ חדש”.
4. בחלונית “הגדרות קובץ חדש” סמן את האפשרות “הסבה” ולחץ על “אישור”.
5. נפתחת הודעה לגבי הצורך בתאום מדדים לפני ביצוע ההסבה. לחץ על “אישור” כדי לסגור את ההודעה.
6. נפתחת חלונית לבחירת התיקיה ממנה רוצים להסב את הקובץ. בחר את התיקיה שבה נמצא קובץ בנארית 10 שאותו אתה רוצה להסב ולחץ על OK (“אישור”).
(כאמור, אם אתה עובד בבנארית בענן, יש למקם את קובץ בנארית 10 המיועד להסבה בתוך תיקיית inout).
7. אם בקובץ שאתה מסב יש חשבונות עם התייקרות, יש לבצע תאום מדדים לפני ההסבה. לחץ בסרגל הכלים הימני על “תאום מדדים”. אתר את הקובץ madad.wbn בתוך התיקיה בה מותקנת בנארית 10 (בדרך כלל c:\bnrwin\prog) ולחץ על open (“פתח”). בחר בחלק השמאלי של החלונית את המדדים של בנארית פרו המתאימים למדדים של בנארית 10 המופיעים בחלק הימנית של החלונית. לסיום לחץ על “אישור”.
8. בחלק העליון של החלון “הסבת קובץ בנארית למסמך בנארית פרו” מופיעה רשימת קבצי בנארית 10 שקיימים בתיקיה שבחרת. סמן את הקובץ שאתה רוצה להסב ולחץ בסרגל הכפתורים הימני על “ביצוע הסבת קובץ”.
9. מופיעה הודעה שהקובץ יוסר מרשימת קבצי בנארית 10 ויעבור אל מסד הנתונים של בנארית פרו. לחץ על “אישור” כדי לסגור את ההודעה.
10. מופיעה חלונית עם אפשרות לבחור את סטטוס הקובץ (טיוטה או תקף) ואפשרות לחשב מחדש חשבונות לא מעודכנים בקובץ. סמן את האפשרויות הרצויות ולחץ על “אישור”.
==============================================================================

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *